ŞİRKETLER, 4 KOLAY ADIMLA MMS’LERİNİ HAZIRLIYOR!

MMS; Multimedia Messaging Service (Çoklu Ortam Mesajlaşma Servisi) kısaca MMS, metnin içerisine resim, müzik ve video dosyaları eklenebilen mobil çoklu mesajlaşma servisidir. MMS ile mesajlarınıza çoklu ortam dosyaları ekleyebilir ve bu MMS’leri dileğiniz herkese gönderebilirsiniz.

Mobiltim Web Smsclient Servisi İle Artık MMS’ler Daha Özgür!

Mevcut MMS görsellerinden sıkılanlar, şirketine özel, orijinal MMS görselleri hazırlamak isteyenler için artık web.smsclient.net var. Bu servis ile şirketinize özel MMS’leri kısa sürede ve kolayca hazırlayabilir, anlaşılır gönderim adımlarıyla MMS’inizi istediğiniz her numaraya iletebilirsiniz. Gönderimini yaptığınız MMS’lerinizin ulaşıp ulaşmadığını raporlar bölümünden takip edebilirsiniz.

MMS’leriniz Sizin Dünyanızla Sınırlı…

web.smsclient sayesinde 10. kuruluş yıldönümünüzü tüm çalışma ortaklarınızla 10 adet mum görseli ve alkış sesleriyle kutlayabilir veya şirketinizin aldığı bir ödülü, yaşadığınız mutluluğun metniyle paylaşabilirsiniz. Belki de yeni bir yıla girerken tüm çalışanlarınızı ışıklarla donatılmış bir çam ağacı görseline iliştirilmiş bir şarkı ile gülümsetebilirsiniz.

Kısaca web.smsclient sizin dünyanızla sınırlı. Bu dünyayı daha da renklendirmek için tek yapmanız gereken Mobiltim MMS editöründen adım adım sonuca ulaşmak ve değer verdiklerinize bunu mobil dünyanın diliyle iletmek.

Şirketinize özel MMS görselinizi nasıl oluşturacağınızı öğrenmek için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: