Mobildev Toplu Video ve Toplu WAP Push Servisleri Kullanımda!

Mobildev, Toplu Mesajlaşma Servisleri kapsamında kullanıcılarına bir yenilik daha sundu. Artık Video ve WAP Push gönderimleri “toplu” olarak gerçekleşecek.

Mobildev Toplu Video

Mobildev Toplu Video servisi sayesinde internete erişim olan her noktadan toplu video gönderimi gerçekleştirebilir, sınırını sizin belirleyeceğiniz müşterilerinize aynı anda ulaşabilirsiniz.

Toplu Video servisi ile promosyon, tanıtım veya reklamlar ile ilgili toplu video gönderimleri yapabilir, özel gün kutlamaları ile ilgili toplu video gönderimleri gerçekleştirebilirsiniz. Yeni çıkan ürünleriniz, kampanya ve fiyat hakkında bilgilendirme yapabilir, ürünlerinizin detaylarını müşterilerinizle paylaşabilir, farklı müşterilerinize farklı reklam veya tanıtımları gönderebilir ve videoların iletim raporlarını alabilirsiniz.

web.smsclient.net Sayfasında Toplu Video Kullanımı

web.smsclient.net sayfasından kendilerine ait kullanıcı adı ve bayi kodu ile giriş yapan kullanıcılar Toplu Video gönderimi için:

Video İşlemleri menüsünden Video GönderToplu Video ekranına ulaşabilecek ve video gönderilmek istenen tüm grupları bu ekranda listeleyip, seçebilecek. Sisteme kayıtlı video seçildikten sonra seçilmiş gruplara video gönderimi “toplu” olarak gerçekleştirilebilecek.

Mobildev Toplu WAP Push

Mobildev Toplu WAP Push gönderimi sayesinde “aktif” içeriklerinizi aynı anda binlerce müşterinize, ister hemen ister ileri bir tarih ve saatte gönderebilirsiniz.

WAP Push teknolojisi özel olarak kodlandırılmış bir SMS mesajı içinde WAP ( URL adresi ) adresine bağlantı içeren mesajların gönderilmesini mümkün kılmaktadır. Mobildev Toplu WAP Push gönderimi sayesinde WAP özeliği olan binlerce cep telefonuna hızlı, güvenli ve etkin gönderimler yapabilir; metinlerinize ekleyeceğiniz link sayesinde mesajlarınızı daha da etkin hale getirebilirsiniz.

web.smsclient.net Sayfasında Toplu WAP Push Kullanımı

Kullanıcılar Toplu Wap Push gönderimi için:

WAP Push İşlemleri menüsünden WAP Push GönderToplu WAP Push ekranına ulaşabilecek ve WAP Push (URL adresi) gönderilmek istenen tüm gruplar bu ekranda listeleyip, seçebilecek. Kullanıcılar mesaj penceresine yönlendirmek istedikleri web sayfasının linkini girdikten sonra konu metniyle birlikte gönderimi “toplu” olarak gerçekleştirebilecek.

Toplu WAP Push gönderiminde kullanıcılara sunulan bir diğer avantaj ise mesajların belirlenen ileri bir tarih ve saatte gönderilebilir olması.

Mobildev tarafından sunulan Toplu Video ve Toplu WAP Push servisleri sayesinde kullanıcılar video ve mesajlarını aynı anda istedikleri kadar gruba “toplu” olarak gönderebilecekler. Böylece kullanıcılar zamandan kazanarak etkin tanıtım faaliyetleri gerçekleştirebilecekler.

WAP Push Nedir?

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: