MOBİLTİM TURKCELL TEKNOLOJİ ZİRVESİ’NDEYDİ!

Turkcell, kurumsal müşterilerini ve iş ortaklarını dünyanın önemli fikir önderleriyle buluşturduğu Turkcell Teknoloji Zirvesi’nin bu yıl ikincisini gerçekleştirdi.

İş dünyasının önde gelen yaklaşık 40 üst düzey yöneticisinin konuşmacı olarak yer aldığı paralel oturumlarda, bulut bilişimden mobil pazarlamaya, inovasyona dayalı girişimcilikten sektörel çözümlere birçok odak alanı tartışıldı.

Zirve kapsamında sabah saatlerinde Bulut Yağmura Dönüşüyor: Yeni Nesil Veri Merkezi Hizmetleri, Mobil Cihazlar ve Mobil İş Yönetimi, Finans Sektöründe Teknoloji ile Fark Yaratmak konularında paralel oturumlar gerçekleşti.

Öğleden sonra başlayan paralel oturumlarda konuşmacılar Kişisel Kitlesel Pazarlama: Mobil Pazarlama, Lojistik Sektöründe Teknoloji ile Fark Yaratmak ve Sağlık Sektöründe Teknoloji ile Fark Yaratmak konularında katılımcılara detaylı bilgiler aktardı.

Zirvenin son paralel oturumlarını oluşturan Akıllı Makinelerle İşimizde Verimlilik Artışı: M2M, İnovasyona Dayalı Girişimcilik ve Sabit ve Mobil İletişim Işık Hızı ile Buluşuyor konuları konuşmacılar tarafından katılımcılarla paylaşıldı.

Bu önemli günde Mobiltim de fuayedeki stand alanında ziyaretçilerini karşıladı. Mobiltim, Mobil Eğitim ve Araç Takip ve Filo Yönetimi servislerine yönelik olarak uzman ekibiyle tüm ziyaretçilerinin bilgi ihtiyacına cevap verdi.

One Response to MOBİLTİM TURKCELL TEKNOLOJİ ZİRVESİ’NDEYDİ!

  1. Birkan Ulusoy dedi ki:

    Güzel organizasyondu.
    Ancak stand da durmamızdan dolayı dinleyemedim:(((

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: