DEVTAKİP, TURKCELL TEKNOLOJİ ZİRVESİ’NDEYDİ!


Turkcell Teknoloji Zirvesi, “İşinizi Büyüten Akıllı Teknolojiler” konseptiyle 20 Kasım 2012 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde 3. kez gerçekleşti.

Zirvede, iş dünyasından 100’e yakın konuşmacı Mobil Dünyanın Evrimi, Bulut Bilişim ve Dijital Ofis Teknolojileri, Yeni Medya, Yeni Ticaret, İşimiz-Çalışanlarımız-Hayatımız Mobilleşiyor ve Geleceği Yazanlar panellerinde katılımcıları aydınlattı.

Geleceği Yazanlar panelinde,“Makinelerinizi M2M Platform Yetenekleri Üzerinden Konuşturun” oturumuna panelist olarak katılan Mobiltim Kurucu Ortağı Ozan Özgür Erdoğan, DevTakip Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri üzerine katılımcıları bilgilendirdi.

Oturumda, M2M platform yeteneklerinin araç takip sistemindeki önemine vurgu yapan Erdoğan, DevTakip Araç Takip Sistemi’nin gelişmiş yazılımı ve M2M yeteneklerini kapsayan konularda katılımcılara sunum ve soru&cevap eşliğinde bilgi aktarımı gerçekleştirdi.

Ayrıca, fuayedeki stant alanında, DevTakip ekibi tüm ziyaretçilerini karşıladı. Ziyaretçilerin tüm soruları cevaplandı ve katılımcılara DevTakip’e özel broşürler sunuldu.

DevTakip
www.devtakip.com | 444 09 59 | destek@devtakip.com

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: