Araç Takip Sistemi’nde Tasarruf ve Güvenlik

Araçların internet üzerinden kesintisiz takibinin yapılmasını, bu sayede elde edilen bilgilerin depolanıp raporlanabilmesini sağlayan araç takip sistemi firmalara birçok yönden avantaj sağlamaktadır.

En küçük işletmeden en büyük işletmeye kadar kullanıcılara tasarruf, güvenlik ve teknoloji unsurlarıyla iş veriminde artış sağlayan araç takip sistemleri bu açıdan oldukça akılcı bir çözüm olmaktadır. Özellikle tasarrufu ve güvenliği artırmaya yönelik uygulamalarıyla dikkat çeken araç takip sistemleri kurumsal bazda yapılan araştırmalarda; mal/can güvenliği konusunda %10, maddi tasarruf anlamında da %25’e kadar büyüyen iyileşmeye sebep olabilmektedir.

Peki, şahısların ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik ekonomik ve etkili araç takip çözümleri sunan DevTakip Araç Takip Sistemi, hangi özellikleriyle tasarrufun ve güvenliğin artmasını sağlıyor?

    • DevTakip Araç Takip Sistemi, rota planlaması ile araçların hangi zamanlarda hangi noktalara varacağı sistem üzerine kaydeder ve rota dışı kullanım engellenmiş; yakıt ve zaman tasarrufu sağlanmış olur.
    • Araçlarınızın anlık hızlarını, yaptıkları km’yi kontrol ederek yakıt tüketiminin planlamasını yapabilirsiniz.
    • Araçlarınızın park edilmesinden sonra bilginiz ve izniniz dışında hareketlenme durumlarını (çalınma, çekilme gibi) ve nasıl kullanıldığı (ani kalkış, sert fren, savrulma veya kaza) bilgisini acil durum bilgisi olarak SMS ile öğrenebilirsiniz.
    • Uzun yol araçlarınızı sayısal harita üzerinden takip ederek araç kontrolü ve sürücü güvenliğini sağlarsınız.
    • Acil Çağrı Butonu ile muhtemel soygun, gasp, darp, kar-fırtına-doğal afetler gibi sürücünün merkeze ulaşmasının mümkün olmadığı durumlarda sisteme ve belirlenen cep telefonlarına acil çağrı mesajı gönderebilirsiniz.

 

DevTakip Araç Takip Sistemi, daha birçok özelliği ile filonuz için en etkin yönetimi yapmanıza ve en üst düzeyde verim almanızı sağlayacaktır.

Siz de hem güvenli hem uygun fiyata Araç Takip Sistemi’ne sahip olmak istiyorsanız, en düşük fiyat garantisiyle sunulan Turkcell Araç Takip Sistemi Ayda 17TL, kaçırmayın.

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: